Archiwum wiadomości 

Wręczenie zaświadczeń posłom VIII kadencji Sejmu RP.

W dniu 4 listopada 2015r, w Sejmie RP, odbyło się uroczyste wręczenie zaświadczeń o wyborze posłom na Sejm wybranym w wyborach dnia 25 października 2015r. Ceremonia zorganizowana była przez Państwową Komisję wyborczą. Uroczystość wręczenia odbyła się w Sali Kolumnowej, gdzie po raz drugi swoje zaświadczenie odebrał poseł powiatu grodziskiego dr hab. Killion Munyama.

Współpraca gospodarcza Polski z krajami afrykańskimi – wykład posła w UTW Czarnków

W dniu 9 listopada 2015 r. poseł Killion Munyama, wygłosił wykład dla UTW Czarnków. Tematem była Współpraca gospodarcza Polski z krajami afrykańskimi. Poseł przedstawił słuchaczom, obraz Afryki jakiej jeszcze nie znali poruszając tematy nie tylko te związane z ekonomią i rozwojem Afryki- obecnie najszybciej rozwijającego się kontynentu na świecie, ale także dotyczące jego dorastania w Zambii i zwyczajów tam panujących. Z bardzo licznie zebranych na sali słuchaczy padało mnóstwo pytań, na które wyczerpująco odpowiadał poseł.

12 listopada 2015- ślubowanie posłów RP

W dniu 12 listopada, w Sejmie RP odbyło się ślubowanie nowo wybranych posłów. Posłowie swoje przyrzeczenie złożyli słowami art. 104 Konstytucji RP i tym samym rozpoczęli sprawowanie mandatu poselskiego VIII kadencji Sejmu RP. Uroczyście ślubował również poseł Killion Munyama, który z powodzeniem ubiegał się o reelekcję.