Archiwum wiadomości

Otwarcie Biur Poselskiego i Senatorskiegow Grodzisku Wlkp.

24 lutego 2012 r. o godz. 18.00 oficjalnie otwarto i zaprezentowano biura poselskie i senatorskie Killiona Munyamy i Jana Filipa Libickiego. W uroczystości wzięli udział między innymi minister Adam Szejnfeld, przedstawiciel wojewody wielkopolskiego, przedstawiciele władz powiatu grodziskiego oraz burmistrzowie i wójtowie powiatów grodziskiego i nowotomyskiego. Siedziba mieści się przy Placu Świętej Anny 10/7.

Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Afryki

16 lutego 2012 r. na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Afryki, któremu przewodniczył Poseł Killion Munyama przedstawiony został programu działania Fundacji im. Księdza Kardynała Adama Kozłowieckiego "Serce bez granic". 

Zespół ds. Wolnego Rynku

16 lutego 2012 r. powstał w Sejmie Parlamentarny Zespół ds. Wolnego Rynku, który zrzesza parlamentarzystów przekonanych, że kluczem do rozwoju cywilizacyjnego Polski jest rozwój gospodarczy – należy do nich również Poseł Killion Munyama

 

Zespół chce współpracować zarówno z organizacjami, ekspertami, jak i każdym kto będzie chciał do debaty wnieść coś wartościowego. Wśród potencjalnych partnerów, członkowie zespołu wymienili Jana Krzysztofa Bieleckiego, Leszka Balcerowicza, Michała Boniego, a także Konfederację Pracodawców "Lewiatan", Pracodawców RP, Business Centre Club, ale i akademickie inkubatory przedsiębiorczości.

 

Bal charytatywny Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym

4 lutego 2012r. w restauracji "Behapowiec” w Grodzisku Wlkp. odbył się IX bal karnawałowy Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Grodzisku Wielkopolskim.
Bal objął honorowym patronatem Poseł na Sejm RP Killion Munyama, który wraz z małżonką wziął udział w karnawałowej zabawie. Bal miał szczytny cel - zbiórkę środków na zakup nowego, specjalnie przystosowanego busa, który m.in. dowozi niepełnosprawnych z terenu powiatu na zajęcia w ramach Warsztatów Terapii Zajęciowej. Podczas balu rozprowadzono cegiełki oraz licytowano cenne przedmioty, upominki i inne atrakcje. Dwóch uczestników balu wylicytowało wycieczkę po Sejmie z Posłem Killionem Munyamą oraz Posłanka Małgorzatą Janyską.