Archiwum wiadomości

Spotkanie z Ojcem Maciej Braunem z Grodziska Wlkp. - misjonarzem z Tanzanii

W marcu br. pochodzacy z Zambii, obywatel RP - Killion Munyama, obecnie Poseł na Sejm RP VII kadencji reprezentujący okręg wyborczy nr 38 (w tym powiat grodziski) spotkał się z pochodzącym z Grodziska Wlkp. - Ojcem Maciejem Braunem, obecnie misjonarzem w Tanzanii.

Światowy Dzień Inwalidy i Osoby Niepełnosprawnej w Wolsztynie

W sobotę 31 marca 2012 roku  w związku z obchodami Światowego Dnia Inwalidy i Osoby Niepełnosprawnej w Karpicku k/Wolsztyna spotkali się Członkowie Towarzystwa Walki z Kalectwem w którym udział wziął Poseł na Sejm RP Killion Munyama oraz senator RP Jan Filip Libicki. Maksymą spotkania były słowa, które powinny tworzyć wspólne społeczeństwo, słowa,  które warto przełożyć na życie codzienne „Tyle człowiek jest wart, ile może pomóc drugiemu człowiekowi".

Spotkanie z przedsiębiorcami w NIG

Gościem spotkania podczas marcowego Zebrania Zarządu NIG (Nowotomyska Izba Gospodarcza) w dniu 08.03.2012r. był Poseł na Sejm RP dr Killion Munyama, który zaznajomił wszystkich zgromadzonych z tematem współpracy gospodarczej z Rosją i krajami Afryki. Poseł przedstawił uczestnikom w szczególności program działania zespołu ds. wolnego handlu, wyrażając jednocześnie chęć dalszej współpracy z przedsiębiorcami z terenu powiatu nowotomyskiego.

Nagrody Burmistrza Wolsztyna 2012

Już po raz kolejny burmistrz Wolsztyna Andrzej Rogoziński wręczył nagrody za promowanie i wkład w rozwój miasta i gminy. Uroczystość uświetnili swoim przybyciem posłowie i senatorowie, min. Poseł na Sejm RP Killion Munyama oraz Senator RP Filip Libicki.