Aktualności

Dożynki 2014

Uczestnictwo w tegorocznych dożynkach, poseł Killion Munyama rozpoczął na uroczystościach dożynkowych Gminy Grodzisk Wlkp, na które został zaproszony przez Burmistrza Henryka Szymańskiego 15 sierpnia 2014r. Uroczystości dożynkowe rozpoczęły się mszą świętą w Kościele pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Grodzisku Wlkp. Po mszy uroczysty korowód dożynkowy udał się do parku miejskiego, gdzie burmistrz Henryk Szymański dokonał otwarcia witając zaproszonych gości, rolników oraz mieszkańców gminy Grodzisk Wlkp. Całą imprezę uświetnił występ ZTL Cybinka-Grodzisk Wlkp. A następnie głos zabrali zaproszeni goście min. Poseł Killion Munyama, Starosta grodziski Mariusz Zgaiński, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Wojciech Jankowiak.

 

Niemniej uroczyste okazały się również dożynki Powiatowo - Gminne w powiecie grodziskim, które tym razem odbyły się w Jabłonnie dnia 24 sierpnia 2014 roku. Organizatorami był Powiat Grodziski i gmina Rakoniewice. Na zaproszenie obydwu włodarzy, poseł Killion Munyama uczestniczył w uroczystościach dożynkowych. Uroczystość była tym bardziej ciekawa, gdyż podczas niej został wyłoniony Supersołtys Powiatu Grodziskiego 2014, którym okazał się Aleksander Frąckowiak z Karczewa.

 

31 sierpnia 2014 roku w malowniczej scenerii przy dworku w Niemierzycach odbyły się dożynki Gminy Granowo, gdzie poseł Killion Munyama był gościem na zaproszenie Wójta gminy Granowo.

 

Pan poseł uczestniczył również w dożynkach Gminy Rogoźno i Powiatowo–Gminnych dożynkach  w Chorzeminie.

Święto Świni w Gminie Siedlec

Gmina Siedlec już po raz 10 organizowała wszystkim dobrze znaną imprezę plenerową Święto Świni. Swej obecności nie odmówił również poseł Killion Munyama, który zaproszony został przez wójta Pana Adama Cukiera. Impreza była pełna wrażeń, na której dzięki gościnności organizatorów można było najeść się do syta i bawić do późnej nocy.

10- lecie Szkoły Policealnej Mirosławy Nowinki

30 sierpnia 2014 roku, na zaproszenie właścicielki Policealnej Szkoły Kosmetycznej Pani Mirosławy Nowinki, poseł Killion Munyama był gościem uroczystości jubileuszowej, która odbyła się w CK Rondo w Grodzisku Wlkp. Szkoła Pani Mirosławy Nowinki cieszy się w powiecie opinią dobrze rozwijającej się placówki. Poseł Killion Munyama wręczył właścicielce kwiaty i list gratulacyjny za całokształt jej kariery zawodowej.