Archiwum wiadomości

Uroczysta Inauguracja roku szkolnego 2014/2015 w ZSP im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp.

Na zaproszenie pani dyrektor Anny Matysiak, poseł Killion Munyama uczestniczył w uroczystej inauguracji roku szkolnego 2014/2015 ZSP im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp w dniu 1 września 2014. Podczas uroczystości inauguracyjnej poseł Killion Munyama skierował swoje słowa przede wszystkim do młodzieży, życząc im powodzenia w nauce, by stawiali sobie daleko idące wyzwania i osiągali dzięki nim kolejne sukcesy. Na ręce pani dyrektor wręczył kwiaty.

 

Mecz charytatywny w Wolsztynie

14 września 2014 roku o godzinie 15:00 na stadionie  MOSiR w Wolsztynie odbył się wspaniały mecz charytatywny, który został rozegrany na rzecz ciężko chorego Dominika Młynkowiaka z Wolsztyna. Mecz rozegrały Reprezentacja Artystów Polskich przeciwko drużynie nauczycieli, samorządowców oraz ludzi wielkiego serca z powiatu Wolsztyńskiego. Patronat nad wydarzeniem objęła, Fundacja „ Zdążyć z Pomocą”. Do tej wspaniałej akcji dołączył również pan poseł Killion Munyama, który zagrał w meczu reprezentując drużynę polityków i samorządowców ziemi wolsztyńskiej. Nie zawiodła również liczna publiczność, która przybyła aby solidaryzować się z najbardziej potrzebującymi. Dominikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Jubileusz i Mecz Charytatywny

Dnia 27 września 2014 roku . Poseł Killion Munyama, wziął udział w Jubileuszu 85 - lecia istnienia Klubu Sportowego Pogoń 1929 Śmigiel, na który zaproszony został przez Posłankę Małgorzatę Adamczak. Podczas jubileuszu,  odbył się mecz charytatywny pomiędzy drużynąOld Boys Pogoń Śmigiel , a reprezentacją Parlamentarzystów, w której zagrał PosełKillion Munyama. Całkowita pomoc z meczu , przekazana została jednemu z mieszkańców Śmigla Bartoszowi Sikora, który na początku czerwca 2014 roku , uległ poważnemu wypadkowi.