Felietony Posła

Zapraszam do siebie!

Z niecierpliwością od kilku tygodni obserwuję postępy w realizacji prac remontowo budowlanych w przyszłej siedzibie mojego biura poselskiego. Wynajmowany już przed obecnie trwającą kadencją przez innych posłów z naszego regionu lokal przy ul. Żydowskiej 3a okazał się niewystarczający i dlatego w połowie listopada ubiegłego roku rozpoczęły się poszukiwania czegoś większego. W połowie grudnia dzięki staraniom osób mi życzliwych wynająłem z terminem od 1 stycznia lokal na drugim piętrze kamienicy przy placu Anny 10/7. Miejsce to, dość charakterystyczne, położone po lewej stronnie placu patrząc od ronda w kierunku ul. Szerokiej charakteryzuje się jedyną bramą w całym ciągu kamienic.

Już w momencie podpisywania umowy wiedziałem, iż udostępnienie biura może się odwlec w czasie ze względu na trwający w kamienicy generalny remont. Na szczęście planowana połowa stycznia jako umowna data oddania biura do użytku została dotrzymana. Choć przyznać trzeba połowicznie, gdyż mimo oddania lokalu zaawansowane prace na klatce schodowej w znacznym stopniu utrudniają jego prace. Prace o tyle istotne, iż w znacznej części dotyczące bezpłatnych porad prawnych, jakie biuro świadczyło i świadczy.

Dlatego, apelując o odwagę i wyrozumiałość przy pokonywaniu kolejnych stopni wykańczanej klatki schodowej zapraszam w każdy czwartek od godziny 17.00 do 19.00 na wznowione od 19 stycznia bezpłatne porady i konsultacje prawne oraz niezależnie od nich zapraszam od dnia 27 lutego, czyli daty definitywnego zakończenia prac remontowych w budynku do odwiedzenia biura, przedstawienia spraw, które państwa bulwersują lub przedstawienia pomysłów jak pewne sprawy można by było uregulować bądź zmienić.

Wszyscy jako obywatele ponosimy bowiem odpowiedzialność za kształt państwa, w którym żyjemy i tylko dzięki współpracy możemy sprawić by to państwo było lepsze. Nie stanie się to dziś ani jutro, gdyż tylko drobnymi kroczkami można skutecznie kształtować machinę państwową, by była poddana obywatelowi. Niemniej, to może dzięki pomysłom przedłożonym w biurze położonym w Grodzisku Wielkopolskim, przy placu Anny 10/7 o krok zbliżymy się do ideału taniego, skutecznego i sprawnego państwa.

/-/ Killion Munyama Komentarze

Brak wpisów.
Wpisz kod
* Pola obowiązkowe